Nr katalogowy: 854

Nr katalogowy: 854

Para kinkietów neorokokowych, zelektryfikowanych, z lustrami

brąz złocony, tafle lustrzane; 54 x 41 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł