Nr katalogowy: 840

Zegarmistrz GUIOT

Nr katalogowy: 840

Zegar konsolowy w typie Boulle’a

drewno, brąz złocony, markieteria (mosiądz i szylkret), emalia, szkło;
wys. 104 cm; szer. 41 cm. Francja, Paryż, ok. poł. XIX w.
estymacja: 28 000 - 34 000 zł