Nr katalogowy: 837

Zegarmistrz BALTHAZARD

Nr katalogowy: 837

Zegar konsolowy w stylu Boulle’a

drewno, brąz złocony, szylkret, blacha mosiężna, farby emaliowe,
emalia, szkło; wys.104 cm; Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł