Nr katalogowy: 713

Nr katalogowy: 713

Monstrancja

srebro częściowo złocone próby 2 (800) cechowane,
wys. 62 cm; waga 2935 g. Belgia, ok. poł. XIX w.
estymacja: 23 000 - 27 000 zł