Nr katalogowy: 708

Nr katalogowy: 708

Okręt trzymasztowy - galeon

srebro częściowo złocone próby 800 cechowane, bursztyn;
wys. 65 cm, szer. 36 cm; waga 3200 g. Niemcy, k. XIX w.
estymacja: 55 000 - 60 000 zł