Nr katalogowy: 606

Nr katalogowy: 606

Para wazonów dekoracyjnych z miniaturami mitologizującymi i pejzażowymi

porcelana, brąz złocony; wys. 54 cm; Francja, Paryż ?
2. poł. - kon. XIX w. , w typie porcelany z Sevres.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł