Nr katalogowy: 115

Jan Ksawery KANIEWSKI (1805-1867)

Nr katalogowy: 115

Portret oficera carskiego

olej, płótno dublowane; 98 x 78 cm;
sygn. i dat p. d.: Kaniewski 1860
estymacja: 60 000 - 70 000 zł