Nr katalogowy: 107

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 107

Abraham i Izaak

olej, deska; 45 x 41 cm;
opisany u dołu: … 1885 (słabo czytelnie).
estymacja: 4 300 - 5 200 zł