Nr katalogowy: 94

Alfredo ANDERSEN (1860-1935)

Nr katalogowy: 94

Mężczyzna w kapeluszu - Autoportret?

olej, tektura; 25 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: Alfredo / Andersen (słabo czytelna).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł