Nr katalogowy: 84

Ludwik GRABOWSKI (1884-1982)

Nr katalogowy: 84

Pejzaż

olej, tektura; 31,5 x 37,2 cm;
sygn. p. d.: L. GRABOWSKI
estymacja: 2 000 - 2 400 zł