Nr katalogowy: 82

Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI (1869-1930)

Nr katalogowy: 82

Widok poranny na folwark

olej, płótno naklejone na tekturę; 21,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Piotrowski / Monachium.
estymacja: 3 400 - 4 200 zł