Nr katalogowy: 80

Franz FRANKL (1881-1940)

Nr katalogowy: 80

Pejzaż

olej, deska; 45,5 x 59,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: Franz Frankl / MÜNCHEN
estymacja: 2 000 - 2 400 zł