Nr katalogowy: 79

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 79

Pejzaż

olej, płótno; 50,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: Wiktor Korecki
estymacja: 5 300 - 6 300 zł