Nr katalogowy: 78

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 78

Pejzaż zimowy

olej, płyta; 30 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
estymacja: 3 800 - 4 600 zł