Nr katalogowy: 74

Wilhelm VOLZ (1855-1901)

Nr katalogowy: 74

Na barce

akwarela, gwasz, kredka, ołówek, tektura; 33 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. VOLZ
estymacja: 3 000 - 3 600 zł