Nr katalogowy: 71

Antoni TESLAR (1898-1972)

Nr katalogowy: 71

Zakole rzeki w Samoklęskach, 1941

olej, płótno; 32 x 49 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: a. Teslar / Samoklęski 1941
estymacja: 2 000 - 2 400 zł