Nr katalogowy: 64

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)

Nr katalogowy: 64

Asyż

olej, tektura; 42 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wójtowicz
estymacja: 2 600 - 3 200 zł