Nr katalogowy: 57

Ludwik KWIATKOWSKI (1880-1953)

Nr katalogowy: 57

Widok na Sukiennice w Krakowie

olej, tektura; 63,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Kwiatkowski
estymacja: 4 800 - 5 800 zł