Nr katalogowy: 51

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ (1892-1971)

Nr katalogowy: 51

Polne kwiaty w wazonie

akwarela, papier; 47,5 x 356.5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. : A Inatowicz -Łubiański
estymacja: 1 500 - 1 800 zł