Nr katalogowy: 50

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

Nr katalogowy: 50

Kwiaty i czereśnie, ok. 1960

olej, płótno; 68 x 55 cm;
sygn. l. d.: LUBAŃSKI
estymacja: 3 000 - 4 000 zł