Nr katalogowy: 47

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 47

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Landau
estymacja: 15 000 - 17 000 zł