Nr katalogowy: 46

Ludwik CYLKOW (1877-1934)

Nr katalogowy: 46

Mijając wiatrak, 1913

olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. CYLKOW. 913
estymacja: 3 600 - 4 200 zł