Nr katalogowy: 40

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 40

Ewa

olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 37,5 cm;
sygn. l. g.: 1950 / HB (monogram) opleciony wężem
estymacja: 43 000 - 50 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł