Nr katalogowy: 37

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 37

Leśny potok

olej, płótno; 59,5 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: W Serafin
estymacja: 5 400 - 6 500 zł