Nr katalogowy: 30

Hiacynt ALCHIMOWICZ (1841-1897)

Nr katalogowy: 30

Mleczarka

akwarela, papier; 40 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H d’ Alchimowicz
estymacja: 7 000 - 8 000 zł