Nr katalogowy: 19

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 19

Biesiada

akwarela, piórko, tusz lawowany, papier; 18 x 19,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł