Nr katalogowy: 18

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 18

Na balu

akwarela, piórko, tusz lawowany, papier; 17,3 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 400 zł