Nr katalogowy: 17

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 17

Igraszki przy winie

piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 27 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł