Nr katalogowy: 14

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 14

Patrol, ok. 1990

olej, płótno; 63 x 85 cm;
sygn. p. d.: E. Mesjasz
estymacja: 5 500 - 6 500 zł