Nr katalogowy: 10

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 10

Ułan i dziewczyna

olej, sklejka; 32 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek
estymacja: 3 700 - 4 400 zł