Nr katalogowy: 7

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 7

Starzec z dziećmi, 1924

olej, tektura; 16 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Wlastimil Hofman 1924
estymacja: 40 000 - 48 000 zł