Nr katalogowy: 5

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 5

Miejski gwar

akwarela, tempera, piórko, papier naklejony na tekturę; 37 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F.M.W.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł