Nr katalogowy: 2

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 2

Spowiedź, 1921

olej, tektura; 35 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Wlastimil Hofman 1921 / Bonarka
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 23 000 zł