Nr katalogowy: 43

Włodzimierz Pawlak

Nr katalogowy: 43

Cykl "Dziewięć kobiet", 2021

długopis, papier; 9 kwadratów, wym. każdej z części 9x9 cm; sygn. na każdej część p.d.: W.P.