Nr katalogowy: 20

ZBIGNIEW MACIEJ DOWGIAŁŁO

Nr katalogowy: 20

Pies na wojnie, 2022

olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn. p.d.: Z M Dowgiałło