Nr katalogowy: 8

MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK

Nr katalogowy: 8

Powroty, 2021

akwarela, papier; 37 x 27,5 cm.,
sygn. p. d.: 2021 Franciszek Maśluszczak