Nr katalogowy: 11

Michelangelo MEUCCI (1840-1909)

Nr katalogowy: 11

Martwa natura

olej na płótnie; obraz: 99 x 41 cm; wymiary z ramą: 113 x 55 cm;
sygn. p. d.: M. Meucci / Firenze.