Nr katalogowy: 415

Renata SZPUNAR (ur. 1970)

Nr katalogowy: 415

Martwa natura z tybetańską herbatą III, 2000

olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. l. d. SZPUNAR;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł