Nr katalogowy: 413

Wacław Teofil RADWAN (1887-1962)

Nr katalogowy: 413

Portret kobiety

pastel, papier; 45 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Radwan;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł