Nr katalogowy: 408

Władysław BRZOSKO (1912-2011)

Nr katalogowy: 408

Pejzaż nadmorski, 1972

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 30 x 53 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Brzosko / 1972 (cienkopisem) oraz Brzosko (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł