Nr katalogowy: 407

Władysław BRZOSKO (1912-2011)

Nr katalogowy: 407

Pejzaż, 1960 / 1961

akwarela, papier; 33 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Brzosko 1961 (cienkopisem) oraz Brzosko 1960 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł