Nr katalogowy: 384

Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)

Nr katalogowy: 384

Bez tytułu, 1981

akwaforta, papier; 15 x 11 cm (odcisk płyty), 17 x 12 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem), dat. l. d.: 16 II 1981 (ołó
estymacja: 3 200 - 3 800 zł