Nr katalogowy: 371

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

Nr katalogowy: 371

Śniadanie, 2014

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Niedoba 2014;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł