Nr katalogowy: 365

Nastazja STANISZEWSKA (ur. 1996)

Nr katalogowy: 365

Z cyklu III Gracje, 2022

olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Nastazja Staniszewska 03. 2022 r.;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł