Nr katalogowy: 364

Katarzyna LIS (ur. 1984)

Nr katalogowy: 364

Widmo Broekenu, 2021

akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lis'21;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł