Nr katalogowy: 355

Marek SUŁEK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 355

34 odcienie bieli, 1992

olej, płótno; 48 x 34 cm;
sygn. p.d.: Sułek;
estymacja: 1 700 - 2 000 zł