Nr katalogowy: 349

Tatiana GUBINA

Nr katalogowy: 349

Przejażdżka rowerem

olej, deska; 45 x 60 cm;
sygn. p. d.: Gubina Tania.
estymacja: 4 000 - 4 700 zł