Nr katalogowy: 338

Wiesław GARBOLIŃSKI (1927-2014)

Nr katalogowy: 338

Dziewczyna w oknie

olej, płótno; 130 x 130 cm;
opisany na odwrocie: GODŁO "MATYLDA".
estymacja: 15 000 - 18 000 zł