Nr katalogowy: 332

Alicja DOMAŃSKA (ur. 1984)

Nr katalogowy: 332

Talisman abundance portal, 2022

akryl, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. na krośnie l. d. z boku: Domańska;
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł