Nr katalogowy: 329

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 329

Bez tytuły, 2006

akryl, płótno; 70 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: A. KURZAWSKI / 70x51 / 2006 r.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł